Дмитро Комаров планує взяти участь у новому проекті

Відомий ведучий програми «Світ навиворіт» Дмитро Комаров на своїй сторінці у facebook розповів про свій проєкт.

«А попереду свята. Нагадую, що цього року ми з Andre Tan запустили в продаж дуже зручні та стильні сумки. Вони мегамісткі, але складаються в мінігаманець. Таку сумку можна завжди носити з собою на випадок непередбачених покупок і відмовитися від поліетиленових пакетів, тим самим рятуючи природу від забруднення. Відмова від пластику – світовий тренд. Але ці сумки не тільки оберігають природу і допомагають переносити покупки, але і допомагають рятувати життя діток», — зазначив Комаров.

За словами Комарова, всі гроші від продажу йдуть у фонд #чашкакофе, на допомогу важкохворим дітям. Відмінний варіант для тих, хто любить дарувати подарунки зі змістом. Купити сумки можна в будь-якому магазині Andre Tan або в інтернет-магазині. Є в різних кольорах.

«Коли всі сумки будуть продані, Андре Тан передасть всю виручку від них на лікування одного з наших підопічних (нагадаю, зараз триває збір для Матвія Гаврильцева. За зібрані вами гроші він вже проводить лікування в Ізраїлі. Залишилося зібрати близько 50 000 $. Про нього буде окремий пост з деталями, зараз триває перший етап лікування в плановому режимі)», — додав Дмитро Комаров.

Всім читачам, які стежать #чашкакофе і допомагають Дмитро Комаров висловив щиру подяку. І сказав, що за 3,5 роки існування проекту зібрали вже 38 мільйонів гривень і змінили 32 дитячі долі, врятували життя, пише «Знай».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...