Disney сумнівається, чи повертати Джонні Деппа в «Піратів Карибського моря»

У цьому місяці почався судовий процес за позовом Джонні Деппа до видання The Sun.

Актор подав позов про наклеп, газета під час конфлікту між Деппом і його колишньою дружиною Ембер Херд виступала на боці останньої, публікуючи статті про те, що Депп бив свою дружину.

На суді багато знаменитостей виступили зі свідченнями на користь Деппа. Актриса Кетрін Кендалл, активіст руху #MeToo, навіть заявила, що газета повністю змінила її слова, вона в інтерв’ю говорила, що це Деппа б’ють, а її слова були перекручені. Але при цьому репутації актора вся ця історія завдала значної шкоди. Представники видання, захищаючись від звинувачень, продовжують паплюжити Джонні Деппа — на цей раз його звинувачують у зловживанні алкоголем і наркотиками.

Видання The Daily Star повідомляє, що нові звинувачення на адресу Деппа стурбували компанію Disney. Націлена на сімейну аудиторію, вона не горить бажанням ризикувати і пропонувати роботу наркозалежному акторові:

«Вони працюють над сюжетними лініями, щоб вивести Джека Горобця з франшизи Піратів Карибського моря. Всі розуміють: незалежно від того, виграє в суді Депп або програє, він в ці важкі часи буде сприйматися як вбивця касових зборів».

Ніяких офіційних заяв про участь актора в майбутніх фільмах франшизи не було. Поки рішення судом не прийнято, рано говорити про якесь остаточне вердикті студії щодо актора. Тим більше що інші чутки стверджують, що продюсер франшизи Джеррі Брукхаймер намір повернути в найближчий фільм Джека Горобця з епізодичною роллю.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...