Деніел Редкліфф готовий повернутися до «Гаррі Поттера», але без Джоан Роулінг

Британський актор Деніел Редкліфф — один з найталановитіших акторів свого покоління.

Він активно намагається довести, що його акторський дар дозволяє грати не тільки Гаррі Поттера, роль якого зробила його знаменитим. Останнім часом у Редкліффа були яскраві і різнопланові ролі в серіалі «Чудотворці» і фільмах «Гармати Акімбо» і «Втеча з Преторії». За бажанням довести свою здатність виступати в різних жанрах Деніела можна порівняти з Робертом Паттінсоном, який, ідучи від образу, створеного в «Сутінках», дійшов до ролі Бетмена.

Портал We Got This Covered отримав інсайдерську інформацію, що актор змирився з тим, що роль Гаррі Поттера буде завжди впливати на його кар’єру, і готовий у майбутньому повернутися до неї, якщо вона буде йому запропонована. Як в камео, так і в головній ролі.

Але у нього є одна важлива умова. Редкліфф готовий повернутися в світи Джоан Роулінг тільки в тому випадку, якщо проект не буде ніяк пов’язаний з ім’ям Джоан Роулінг. Ще кілька місяців тому Редкліфф вступив до лав протистоять Роулінг, коли вона дозволила собі «сексистське» зауваження, що ще застала ті часи, коли «менструююча людина» називалася жінкою. І до сих пір вважає, що повинен дистанціюватися від настільки скандального автора.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...