Деніел Редкліфф два роки перебував на межі алкоголізму

У 10 років Деніел Редкліфф пройшов кастинг на роль в екранізації першої частини фантастичної саги Джоан Роулінг «Гаррі Поттер і філософський камінь».

Після прем’єри фільму хлопчик прокинувся знаменитим. Тепер цій талановитій людині вже 30 років, а на його рахунку безліч цікавих кінопроектів. Деніел дав велике інтерв’ю про своє особисте життя і акторській кар’єрі.

Незважаючи на те, що Редкліфф відомий як дуже приємний і спокійний в спілкуванні і поведінці, його молодість і період зйомок в «Гаррі Поттері» були наповнені скандалами: «В юності у мене був зрив, в якийсь момент я не витримав горезвісних витрат слави, цього постійного спостереження. І на майданчику чергового фільму про Гаррі Поттера, і поза нею. Не міг з цим більше миритися. І почав пити. Чим більше вип’єш, тим легше забутися. Вірніше, забути, що, як комаха якесь, перебуваєш під збільшувальним склом. Так, готовий відверто вам зізнатися: пив зі страшною силою. Але, клянусь, ніколи не підводив знімальну групу «Гаррі Поттера …».

Актор згадує, що йому дуже допомогли його батьки, які підтримали його і допомогли йому кинути пити. «І немає, я не сумую за тими часами. Став з тих пір набагато щасливішим», — з упевненістю говорить Деніел.

Проте період зйомок в «Гаррі Поттера» він згадує з теплотою: «Хоч би як був я щасливий зараз, знімаючись в абсолютно інших фільмах, я відчуваю щиру гордість, коли до мене підходять зі словами: «Ви — величезна частина мого дитинства » . Його партнерами по знімальному майданчику і кращими друзями були Емма Уотсон і Руперт Грінт, тому фанати досі пильно стежать за їхнім спілкуванням: «У нас з Еммою і Рупертом існує такий зв’язок, який ніколи не зникне. І це дуже приємно. Ми завжди будемо з радістю зустрічатися і з задоволенням проводити час разом. Але я б збрехав вам, сказавши, що ми часто спілкуємося. Ми зовсім інакше з тих пір всі живемо, і зайняті, і не збігаємося ні в часі часто, ні в просторі».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...