Демі Мур згадала в своїх мемуарах про зґвалтування, наркозалежність та важке дитинство

56-річна Демі Мур закінчила роботу над своїми мемуарами «Inside Out», що в перекладі означає «навиворіт».

Книга вийде вже в кінці вересня. У мемуарах актриса розповіла про свої шлюби з Брюсом Віллісом і Ештоном Катчером, а також розкрила багато секретів. Напередодні виходу книги в світ Демі дала інтерв’ю The New York Times, де розповіла, чого ж слід очікувати від її твору.

Демі зазначила, що в мемуарах вона описала те, про що раніше не говорила або навіть боялася говорити. Наприклад, про важке дитинство, зловживання психоактивними речовинами, зґвалтування, своїх залежностях і інших проблемах. За словами актриси, вона зважилася показати себе світові такою, якою бачить сама.

Розповіла Мур і про шлюб з Ештоном Катчером, який молодший за неї на 15 років. Актриса зізналася, що ця різниця у віці дозволила їй відчути себе молодшою.

«З ним я ніби перенеслася назад у часі. Я змогла відчути, як це бути молодою, причому відчути набагато краще, ніж в той час, коли мені насправді було двадцять років», — поділилася Демі.

Ештон і Демі були разом близько 6 років. У книзі актриса написала, що у них могла народитися дочка. Закохані навіть придумали їй ім’я — Чаплін Рей. Однак на 6 місяці у Мур трапився викидень. Актриса винила у втраті дитини себе, і впала в серйозну депресію. В цей складний період Демі  зловживала сильнодійними знеболювальними препаратами.

Писати книгу актриса вирішила після тривалого курсу реабілітації. Працювати над мемуарами Демі Мур допомагала письменниця і журналіст The New Yorker Аріель Леві. Подруга Демі Мур актриса Гвінет Пелтроу зазначила, що робота над мемуарами допомогла Демі зцілитися.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...