Демі Мур розповіла про зґвалтування в 15 років за згодою матері

Американська актриса Демі Мур розповіла в ході передачі Good Morning America, що в підлітковому віці її зґвалтував знайомий матері.

Запис розмови опублікована на сайті шоу. Знаменитість зізналася, що її мати Вірджинія Кінг страждала від алкогольної залежності. Коли чоловік пішов від неї, вона часто відвідувала бари і брала дочка з собою, щоб привернути увагу протилежної статі. Одного разу, коли Мур було 15 років, вона повернулася додому, де знаходився незнайомий чоловік. Він зґвалтував її, а потім запитав: «Як воно, коли мати продає тебе за 500 доларів?»

«Глибоко в душі я не думаю, що це була пряма угода, але вона дала йому доступ. Вона нашкодила мені», — сказала Мур. Вона назвала те, що трапилося, страшною зрадою.

Раніше актриса розкрила подробиці своєї передозування наркотиками, що сталася в 2012 році. Після зради колишнього чоловіка Ештона Катчера вона вирішила влаштувати домашню вечірку, під час якої вжила закис азоту і синтетичну марихуану. У артистки стався напад, і її екстрено госпіталізували. За словами Мур, після інциденту діти не розмовляли з нею протягом року.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...