Дейзі Рідлі розповіла про стосунки з Томом Бейтманом та улюблений фільм

В інтерв’ю виданню Marie Claire актриса Дейзі Рідлі розповіла про свої заручини і улюблений фільм саги «Зоряні війни».

Ходить багато чуток про те, що Дейзі незабаром повинна вийти заміж за актора Тома Бейтмана. Рідлі не любить афішувати своє особисте життя, тому подробиці її планів на майбутнє все ще залишаються таємницею.

«Справа в тому, що я ніколи не говорю про свої стосунки. Тому я зараз не буду нічого розповідати. Я прекрасно розумію, скільки інформації про моє життя всюди, так що, є одна річ, про яку я не хочу говорити»

Багато шанувальників уже помітили кільце на безіменному пальці Рідлі. Однак актриса лише жартівливо коментує появу цієї прикраси.

«Це просто кільце, яке мені дійсно подобається».

Зате про фільм «Зоряні війни. Скайуокер. Схід» актриса розповіла з радістю. Дейзі зізналася, що вважає останню частину своєю найулюбленішою і успішною.

«Це була велика робота для всіх. Я продемонструвала всі емоції: хмурилася, посміхалася. Це було дуже масштабно, і я думаю, що саме тому я так добре провела час».

За словами актриси, їй довелося багато працювати емоційно, фізично, і під час зйомок вона взаємодіяла з величезною кількістю людей, ніж дуже задоволена.

Дейзі також зазначила, що за цей рік з нею сталося багато позитивних подій. Актриса боїться, що «біла смуга» незабаром зміниться на чорну.

«Мені трохи страшно, тому що за цей рік сталося дуже багато хороших речей. Ти навіть починаєш подумувати «о, ні, невже Всесвіт готує щось жахливе»?

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...