Даша Астаф’єва розповіла про першого гідного чоловіка в своєму житті

В ексклюзивному інтерв’ю спецкору Viva.ua — Crazy Llama — Даша Астаф’єва розповіла про справжню дружбу, коханого чоловіка і обмані в Instagram.

— Хоч у мене за плечима тільки чотири інтерв’ю, але чомусь я впевнений, що з хлопцями якось легше. А з тобою просто ніяково. Зізнайся, адже не один я гублюся в думках, коли тебе бачу? Як реагують чоловіки при першому знайомстві?

Якщо чесно, іноді складно визначити, хто частіше поводиться неадекватно — чоловіки чи жінки. Але точно реакція чоловіків мене не ображає, як в той же час дуже дивує і збиває з пантелику реакція жінок. Легше відбитися від знахабнілих і стурбованих чоловіків, ніж від злих і заздрісних, неврівноважених і невихованих баб. Досвід допомагає мені в цих ситуаціях залишатися людиною і вести себе гідно, хоча іноді це складно.

— Яка сама дивна реакція була при першій зустрічі з тобою? Може, як у фільмах: він не помітив стіну, впустив на себе торт або сік пролив, побачивши тебе?

У моєму арсеналі багато смішних реакцій і курйозів, але є два типи найпоширеніших. Перший — це коли чоловіки підбігають і починають обіймати, притискати мене за талію і говорити: «Давайте сфоткаємося, це для моєї дружини, вона дуже вас любить і попросила зробити фото». Другий — це коли на вигляд 40-річні чоловіки вискакують на сцену або підбігають, просять автограф і кажуть: «Я вас слухаю з дитинства» або «Я виріс на ваших піснях». Мені завжди стає дуже смішно в таких ситуаціях. Хоча кумедні ситуації траплялися і з дівчатами.

— Чи були у твоєму житті чоловіка, які змушували тебе хвилюватися?

У свідомому віці, будемо вважати його після 30-ти, кожен чоловік, який з’являється в моєму житті, змушує мене трохи хвилюватися. Адже з віком прийшли досвід і мудрість, які сіють в мені зерно сумнівів. Тепер у мене більш усвідомлене ставлення до кожної зустрічі, до кожного зіткненню з новою людиною, з’явилася відповідальність за спілкування. Мені дуже пощастило, оскільки в моєму житті багато гідних чоловіків. Я їм дуже вдячна за дружбу і підтримку, за те, що вони можуть подавити в собі бажання більш особистого характеру і не переходити в ранг залицяльників, а залишатися моїми друзями.

— Коханий чоловік розуміє, яка жінка йому дісталася? Як він тебе взагалі підкорив?

Не можна сказати, що хтось комусь дістався. Відносини двох людей, які відчувають почуття один до одного — це як дрейф судна в морі. Вони в постійному процесі. Мені подобається, що в наших відносинах є випробування. Якісь із них ми проходимо гідно, якісь не можемо пройти. Вчимося бути краще і терпиміше один до одного, намагаємося розуміти і підтримувати. Артем підкорив мене, напевно, тим, що ставився до мене не так, як всі чоловіки — без пафосу, який вони зазвичай виявляють, знайомлячись з Дашею Астаф’євою. Такі чоловіки відразу починали показувати свою приналежність до вищих світів. Мені дуже часто було соромно за їх поведінку.

— Які у нього були вчинки? Коли ти зрозуміла, що готова відмовитися від усіх багатих шанувальників і дорогих подарунків заради нього?

Відмовитися від усіх багатих шанувальників було нескладно, тому що я сама небідна людина. У мене є все, що потрібно. Найчастіше багатим людям, крім грошей, запропонувати більше нічого. А я все, про що мріяла, вже знайшла. Артем — та людина, яка завжди може подарувати емоцію, турботу, ніжність. Людина, поруч з яким в моєму житті відбуваються дивовижні події. Людина, яка вміє красиво пожартувати і залишити спогади на все життя. Безцінні речі. Це те, що відрізнити його відразу і стерло всі мої попередні стосунки. З’явився новий рівень, гідна планка. Мені в цих відносинах є чому вчитися і до чого прагнути, а це дуже важливо. Жінці потрібно весь час відчувати, що її чоловік розумніше, мудріше, що він як непрочитана книга.

«Артем — перший чоловік, який з першого дня вів і веде себе дійсно гідно. Це тихий супутник, який завжди зрозуміє, розрадить і підтримає. Він весь час залишається сильним поруч зі мною. На даному етапі життя — це те, що дуже потрібно і цінно», — додала співачка.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...