Дакота Джонсон розповіла про депресію, з якою почала боротися з 14 років

Зірка фільмів про «50 відтінків сірого» Дакота Джонсон стала героїнею нового номера американського журналу Marie Claire.

В інтерв’ю виданню актриса зізналася, що тривога за долю всього світу не дає їй спати ночами і кидає її в міцні обійми психоаналітиків.

«Я відчуваю божевільну тривогу через те, що відбувається з нашим світом і планетою. Я постійно думаю про стан світу в даний момент. Це не дає мені заснути ночами. Мій мозок рухається зі швидкістю мільйон миль за хвилину. Мені потрібно проробити величезну роботу, щоб очистити свої думки і емоції, так що я багато часу віддаю терапії».

Вперше зустріч з фахівцем знадобилася Дакоті в підлітковому віці — ймовірно, це було пов’язано з розлученням батьків (Дон Джонсон і Мелані Гріффіт), за яким послідувало територіальне розширення поняття «будинок». Всю юність Дакота розривалася між Колорадо, Лос-Анджелесом і незліченною кількістю знімальних локацій, на які її тягали батьки-артисти.

«Я боролася з депресією років з 14-15. Тоді ж за допомогою професіоналів я зрозуміла, що це за стан, зрозуміла, що в нього можна «впасти». Але я навчилася знаходити красу навіть в цьому, тому що я тонко відчуваю цей світ. Думаю, що в мені є багато складнощів і протиріч, але вони не просочуються назовні. Я не схильна обтяжувати кого-то своїми проблемами».

Також Дакота розповіла про те, як виграла пітчинг на виробництво кліпу на пісню «Cry, Cry, Cry» групи Coldplay. За словами актриси, той факт, що вона третій рік зустрічається з вокалістом групи Крісом Мартіном, жодним чином не вплинув на вибір її в якості режисера.

«Я написала сценарій і представила його групі — як зробили і інші режисери. І група вибрала мій сценарій, але зовсім не тому, що вони до мене небайдужі».

Величезне задоволення Дакоті принесла робота з деталями і увага до дрібниць: від кількості конфеті до шнурків на взутті танцюристів: «Коли я працюю, я постійно думаю тільки про роботу. Це займає всю мене. Мої роботи — це не тільки спосіб приємно провести час, всі вони наділені певною властивістю, яка підказує мені, що в це можна без докорів сумління вкласти своє серце».

Поделитесь в соц сетях!

Теги:

Загрузка...
Load...