Брітні Спірс розповіла, як подолала свої комплекси

В американської співачки Брітні Спірс завжди був образ сексапільної білявки, яка одним поглядом може спокусити будь-якого чоловіка, але насправді знаменитість росла з великою кількістю комплексів і ніколи не вважала себе кралею.

Про це вона розповіла на своїй сторінці в Instagram, передає lux.fm.

Так, за словами виконавиці, в дитинстві вона вважала себе «гидким каченям», адже соромилася своїх зубів та лоба, який завжди прикривала волоссям.
Починаючи з третього класу вона позбулася свого чубчика заради участі в конкурсах краси та розуміла, що зачіска напряму пов’язана з її впевненістю. Зірка думала, що без волосся на лобі виглядає жахливо, але вирішила побороти цей комплекс.

Брітні пригадала, як пішла на співбесіду в модельне агентство, але їй відмовили. Це стало поштовхом до серйозних змін. Тоді вона прийшла додому та вперше за своє життя зачесала чубчик назад.

«Я зробила це, бо вважала, що це зробить мене крутою. Усі симпатичні дівчатка з півдня ходили з такою зачіскою. Люди обирають різні способи захистити себе, і мій – це демонстрація чубчика», – пояснила Спірс.

До публікації співачка прикріпила своє фото з чубчиком, на якому позує в білій сорочці з блакитним візерунком. У коментарях шанувальники написали, що з такою зачіскою Брітні й справді виглядає дуже гарно та навіть на декілька років молодше.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...