Брітні Спірс намалювала картину розміром з кімнату

39-річна американська поп-співачка, актриса, танцівниця, автор пісень, володарка премії «Греммі» Брітні Спірс опинилася ще й художницею, хоча і дуже своєрідною. Вона розповіла в своєму Instagram, що створила гігантську картину розміром з кімнату. При цьому артистка проявила творчий підхід з використанням різних кольорових фарб, щоб створити величезну твір мистецтва, яке вона описала як «бунтарське, барвисте, яскраве, сміливе, спонтанне і чарівне».

«Як ви, хлопці, знаєте, в моєму житті відбувається багато змін», — звернулася Брітні до передплатників. Вона зазначила, що в якийсь момент відчула себе розбитою, тому взяла білому папір і фарбу. Співачка написала, що не є професійним художником, але виразно під час роботи відчула себе їм. Вона погодилася, що може бути «валяла дурня», але пояснила, що це хаотичне поєднання фарб — вираз того, що відчуває в даний момент і показує її справжнє обличчя.

На опублікованому відео Брітні Спірс ходить по величезному полотну паперу, розкладеному на підлозі будинку і розфарбовує його пензлем фарбами різних кольорів.

Вона додала: «Якщо ви придивитеся, то побачите, що десь там є риба».

Шанувальники були вражені як художніми здібностями Брітні. Один з передплатників прокоментував: «Продайте це на аукціоні, я хочу це купити».

У той час як інший написав: «Який чудовий і терапевтичний спосіб впоратися зі стресом!».

В останні місяці Брітні продовжує боротися за те, щоб повернути контроль над своїм власним життям після 13 років перебування під опікою. Ще в 2008 році суд постановив, що особистим життям Брітні повинен керувати її батько, і в минулому місяці зірка поділилася несамовитими подробицями про те, як це вплинуло на її життя, включаючи той факт, що вона була змушена використовувати протизаплідні засоби проти її волі, щоб запобігти народженню нових дітей.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...