Бред Пітт винен Анджеліні Джолі понад півмільйона доларів

Розподіл майна між екскоханими Бредом Піттом і Анджеліною Джолі триває й досі, хоча знаменитості вже давно офіційно розлучені.

Як виявилося – судові засідання з грошового питання затримуються не дарма, адже 56-річний актор винен дуже велику суму колишній дружині.

Так, до рук журналістів потрапили документи, згідно яких Бред ще декілька років тому позичив у зірки «Малефісенти» півмільйона доларів (13,5 мільйонів гривень) на потреби своєї благодійної організації «Make It Right».

Гроші були необхідні Пітту для фінансування судових позовів, пов’язаних з будівництвом домівок для жертв урагану Катріна в Новому Орлеані (США).

Тоді мешканці будинків, що були побудовані на гроші Бреда, заявили, що через неякісні будівельні матеріали в них виникли проблеми зі здоров’ям, а помешкання досить швидко стали непридатними для проживання.

Зауважимо, що суд з цього приводу триває й досі. А це означає, що у випадку свого програшу чоловіку доведеться заплатити зі свого гаманця більше 50-ти мільйонів доларів (1,3 мільярд гривень).

Також Джолі виділила на благодійну організацію екскоханого трохи більше 4-х мільйонів доларів (108 мільйонів гривень) у 2007-2009 роках.

У податкових документах вказано, що після розлучення Пітт не виплатив свій борг. Отож, є велика ймовірність, що скоро зірка «Одного разу в Голлівуді» може збідніти на кругленьку суму, пише lux.fm.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...