Бред Пітт спростував всі чутки про своє особисте життя після розлучення

В рамках підведення підсумків журнал The New York Times запустив серію інтерв’ю з кращими акторами року, що минає, серед яких Леонардо ДіКапріо, Дженніфер Лопес, Бред Пітт і Роберт Де Ніро.

У бесіді з журналістом Девідом Маркезе, обговорюючи сприйняття власної творчості і критику преси, Бред Пітт зізнався, що не читає ніякої преси з 2004 року. І попутно розвіяв всі чутки про передбачувані романи, які йому приписувала преса з моменту розриву з Анджеліною Джолі:

«Я перестав читати пресу десь в 2004 році. І не тільки рецензії на фільми. Я маю на увазі взагалі будь-які журнали, які можна знайти в приймальні у лікаря, наприклад. Тому що в будь-якому з цих видань знайдеться щось, що потім застрягне в голові. І буде там сидіти і впливати на здійснювані мною рішення щодо особистого життя і роботи. Не бачу в цьому ніякої користі.

Не те щоб я зі шкіри геть лізу, щоб уникати друкованої преси, але я просто не шукаю зустрічі з нею. Не злічити, зі скількома жінками мені приписували романи за останні два-три роки — і нічого з цього не є правдою. Я просто десь промайнув в компанії когось — але це не означало зовсім нічого».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...