Брайан Остін Грін розповів про розставання з Меган Фокс: «Це вплине на дітей»

Брайан Остін Грін взяв участь у записі подкасту з Даксом Холтом і Адамом Гліном. Ведучі поцікавилися, як він дізнався про те, що його колишня дружина Меган Фокс зустрічається з Колсоном Бейкером, відомим як Machine Gun Kelly.

Я дізнався про це своїми способами, тут багато деталей. Але я про них не читав в пресі, — сказав актор.

Брайан дав зрозуміти, що дивиться на ситуацію з Меган філософськи:

Я думаю, все йде настільки добре, наскільки це можливо. Тут немає ніяких правил. Немає способу зробити це правильно чи неправильно. Ми вчимося на ходу. Найголовніше для нас зараз — це просто спілкуватися якомога більше. Але ми не можемо заперечувати те, що це [розлучення] вплине на наших дітей. Хоча, я думаю, від батьків залежить, як сильно цей досвід вплине на їх дітей — чи буде він негативним або нормальним, і діти будуть і далі відчувати себе в любові і безпеки. Все як і раніше люблять і поважають один одного, просто все по-іншому. Непогано по-іншому, це просто по-іншому, — сказав Грін.

Брайан дуже тепло говорить про Меган, і його турбує, щоб вона була щаслива:

Я бажаю їй тільки кращого в усьому. Хочу, щоб вона була абсолютно щаслива за себе, за дітей. Це суперважливо. Ніхто не хоче бути з нещасною людиною. Але це жахлива ситуація. Божевілля, яке сталося в невдалий час, яке ніхто не міг передбачити — з карантином, вірусом і ось цим усім. Новин про нас, звичайно, пишуть більше, ніж ми очікували. Але все йде, як воно йде, — підсумував Брайан.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...