Брайан Остін Грін прокоментував шанс на возз’єднання з Меган Фокс

Поки Меган Фокс щасливо проводить час з новим коханим Машин Ган Келлі, її колишній чоловік Брайан Остін Грін, схоже, ніяк не може відпустити ситуацію і впоратися з ревнощами.

Напередодні актор провів прямий ефір в Instagram, в рамках якого поспілкувався з шанувальниками і трохи розповів в тому числі і про відносини з дружиною.

Коли Гріна запитали, чи варто розраховувати на те, що він і Меган коли-небудь знову будуть разом, він заявив: «Я ніколи не говорю ніколи». Потім він розгорнув свою думку і зауважив, що не можна сказати напевно, як складуться їхні життєві дороги. «Іноді ваші шляхи збігаються, і ви подорожуєте разом, дивлячись в очі один одному, але іноді ці дороги ведуть в різних напрямках», — філософськи сказав Брайан, напевно порадувавши своїх висловом любителів глибокодумних цитат.

Грін пояснив, що їм з Фокс довелося багато чого пережити разом, так що зараз кожен з них займається тим, що дарує їм щастя, і це відбувається «не через нестачу любові до дітей або нестачу відповідальності». «Для нас, батьків, важливо дбати про себе. Я бажаю їй всього найкращого, і того ж я бажаю собі», — доповнив свою промову про Меган актор.

До речі, сам Грін раніше був помічений в любовних зв’язках на стороні, коли ще перебував у відносинах з Фокс, і, можливо, саме тому йому виявилося легше прийняти її вибір. «Я думаю, в якийсь момент все владнається, і наші шляхи йтимуть паралельно один одному», — заявив Брайан. Очевидно, він мав на увазі тільки хороше, але в надії на возз’єднання начисто забув про закони геометрії, згідно з якими двома паралельними перетнутися, на жаль, не судилося.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...