Брайан Кренстон розповів про появу Уолтера Уайта в серіалі «Краще телефонуйте Солу»

Актор повністю відкритий до того, щоб знову зіграти свого знаменитого героя.

Зірка «У всі тяжкі» Брайан Кренстон зізнався, що був би не проти повернутися до ролі Уолтера Уайта в спін-офф / приквелі, яким є серіал «Краще телефонуйте Солу». Втім, актор з цього приводу нічого не обіцяє і закликає дочекатися шостого, фінального сезону шоу. Нагадаємо, що раніше Кренстон вже виконував камео Уолта, з’явившись у флешбеки в повнометражному фільмі «El Camino: У всі тяжкі» (2019), присвяченому його партнеру Джессі Пінкману (Аарон Пол). В інтерв’ю Collider Кренстон сказав:

«Я з’явлюся в «Краще телефонуйте Солу», якщо виконавчі продюсери Вінс Гілліган і Пітер Гулд цього захочуть. Я погоджуся негайно. Але поки до мене ніхто не звертався, так що нічого конкретного сказати не можу. Подивимося. Я не знаю. Попереду ще один сезон, так що далі буде видно».

Також у Кренстона запитали, чи приймає він участь в режисурі «Краще телефонуйте Солу», адже під час зйомок «У всі тяжкі» він успішно проявив себе в якості постановника. Кренстон на це відповів:

«Мене попросили зняти по одному епізоду в кожному сезоні, але це не спрацювало, тому що я був зв’язаний зобов’язаннями по іншим проектам — п’єси, фільми та інші справи. Словом, у мене просто не було достатньо вільного часу. Але я справді дуже люблю це шоу. Думаю, це фантастичне шоу».

Прем’єра шостого сезону «Краще телефонуйте Солу» очікується в 2021 році.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...