Близька подруга Бреда Пітта вперше прокоментувала стосунки з ним

31-річну актрису і художницю Алію Шокат вже не перший місяць деякі вважають дівчиною Бреда Пітта.

Артисти разом працювали в одному проекті і сильно зблизилися — їх уже не раз разом бачили на прогулянках і в ресторанах. Пітт і Шокат не приховували, що багато часу проводять разом, а Бред часто запрошував молоду актрису разом вийти в світ.

Само собою, артистам відразу ж приписали роман, тим більше що Пітт з часів розставання з Анджеліною Джолі ні з ким не з’являвся на публіці. Довгий час пара зберігала мовчання, але недавно Алія дала велике інтерв’ю і вперше прокоментувала свої стосунки з Піттом.

Артистка була в шоці від того, які чутки поповзли про їхній зв’язок. За її словами, їх з Піттом пов’язує виключно дружба і ні про які романтичні стосунки мови бути не може.

«Ми Бредом відразу ж порозумілися, і він познайомив мене з декількома своїми друзями. Так все і почалося …»- поділилася Шокат в недавньому інтерв’ю виданню Volture.

Не виходять з поля зору ЗМІ і відносини Бреда Пітта з Анджеліною Джолі, з якою вони розійшлися не на найкращій ноті. Днями Пітт вперше за довгий час приїхав в гості до колишньої дружини, з чого шанувальники зробили висновки, що вони нарешті помирилися.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...