Автопортрет Рембрандта встановив рекорд на аукціоні Sotheby’s

Картина пензля Рембрандта (Харменс ван Рейн, 1606-1669) була продана в Лондоні за 14,5 млн фунтів стерлінгів ($ 18,7 млн). Це рекордна ціна за автопортрет знаменитого голландського художника, коли-небудь реалізований на аукціоні.

Про це повідомив аукціонний дім Sotheby’s, який проводить торги під назвою «Від Рембрандта до Ріхтера» увечері у вівторок, 28 липня.

Боротьба за картину, попередня оцінна вартість якої становила 12-16 млн фунтів ($15-20 млн), розгорнулася між шістьма колекціонерами. Підсумкова вартість полотна в два рази перевищила попередній рекорд, який був встановлений в 2003 році. Тоді автопортрет майстра був проданий за 6,9 млн фунтів.

Продана картина була написана в 1632 році, коли художнику було 26 років. Вона вважається дуже рідкісною. За оцінками Sotheby’s, вона лише одна з двох, в якій Рембрандт, який створив за свою кар’єру не менше 80 автопортретів, зобразив себе в парадному одязі – в комірі і чорному капелюсі. Це також один з трьох автопортретів, який знаходиться в приватній колекції.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , , , , , ,

Загрузка...
Loading...