Армі Хаммер звернувся до психотерапевта після розриву з дружиною

У недавній розмові для британського журналу GQ Армі Хаммер вперше розповів про те, як усвідомив, що він «не в порядку» під час ізоляції, і про пошуки терапії.

Емоції в той момент актор описав дуже яскраво — «як ніби килим виривають з-під його ніг, і він падає обличчям вперед в сповільненій зйомці».

«Одного разу я зрозумів, що мені потрібна допомога. Тому я подзвонив своєму другові Брендану, який працює в області психічного здоров’я. І в підсумку він змусив мене поговорити по телефону з терапевтом», — згадав Армі.

З тих пір він почав працювати з психологом кілька разів на тиждень, щоб вибратися з кризи. І до сих пір, за словами Хаммера, він щотижня відвідує терапію. Артист зазначає, що проблеми не виникають, коли можна відволіктися, сходивши на вечерю, в паб або клуб. Інша справа, коли людина залишається в ізоляції з самим собою і починає аналізувати те, що відбувається.

Нагадаємо, Армі розлучився з 38-річною Елізабет Чемберс цього літа після 10 років шлюбу. У них залишилося двоє спільних дітей, для яких Хаммер намагається бути «кращим батьком».

При цьому нещодавно в Мережі з’явилися чутки про те, що причиною розриву Армі з дружиною могла стати його зрада — у Хаммера зав’язалися стосунки з колегою по зйомках Лілі Джеймс. Актори разом знімалися у відвертих сценах в стрічці «Ребекка».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...