Армі Хаммер судитиметься з колишньою дружиною за право спільної опіки над дітьми

Влітку відомий актор Армі Хаммер і його дружина Елізабет Чемберс повідомили, що прийняли рішення розлучитися після 10 років шлюбу.

Незважаючи на начебто мирний розрив, 38-річна Чемберс виступила з вимогою пріоритетною фізичної та спільної юридичної опіки над їхніми дітьми (пара виховує п’ятирічну дочку Харпер Грейс і трирічного сина Форда Дугласа). Однак це 34-річного актора не влаштувало — він, в свою чергу, подав заяву про спільну опіку над дітьми в суд.

Зараз актор просить екс-дружину повернутися в США, щоб домовитися про графік опіки над дочкою і сином. Разом з ними Елізабет зараз знаходиться на Кайманових островах, де вони всією сім’єю жили з початку карантину. У липні, після того як пара оголосила про розставання, Хаммер повернувся в Лос-Анджелес, а його дружина залишилася там.

Оскільки пандемія коронавируса в США загострилася, Елізабет і Армі вирішили тимчасово залишитися зі своїми дітьми на Кайманових островах, де пандемія була під контролем. Армі повернувся в Лос-Анджелес в липні, отримавши від Елізабет обіцянку, що вона і діти незабаром послідують за ним. Однак на сьогоднішній день Елізабет і діти залишаються на Кайманових островах, і Армі не бачив дітей вже кілька місяців, — кажуть його адвокати.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...