Аріана Гранде відверто розповіла про покійного бойфренда

Американська зірка Аріана Гранде стала зіркою випуску видання Vogue. Окрім фотоісторії, знімки з якої поступово з’являються в мережі, артистка дала відверте інтерв’ю.

У ньому вона згадала про свого екс-бойфренда Мак Міллера, з яким була у відносинах близько двох років. Через кілька місяців після неочікуваного розставання його знайшли мертвим у його власному будинку в США.

26-річна Аріана зізналась, що у неї були найбільш бурхливі роки життя і йдеться не лише про її стрімкий ріст у кар’єрі, а й про трагічні події з «ексом». Вона згадала, як виступала на відомому фестивалі Coachella, де вперше зустріла Мака, повідомляє Vogue.

— У перший раз, коли я взяла участь в цьому (у фестивалі – LifeStyle 24), я побачила виступ Мака, і це був неймовірний досвід! Я вчилася на другому курсі і … так важко це згадувати, стільки води витекло з того моменту, – зі слізьми на очах поділилась зірка.

Після смерті колишнього хлопця у мережі з’явилось чимало негативних і часом жорсткоких коментарів стосовно Аріани. Адже тоді співачка зустрічалась з Пітом Девідсоном, який навіть пропонував їй одружитись. Згодом стосунки завершились, але в той час її звинувачували, що вона була однією з причин неприємностей Міллера, пише 24tv.ua.

Аріана пояснила, що люди навіть не уявляють, скільки всього відбулось поза камерами та соціальними мережами: «Вони не бачили роки роботи, боротьби і спроб, ні любові, ні виснаження від неї».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...