Антоніо Бандерас розповів про серцевий напад і зміну пріоритетів

Антоніо Бандерас став гостем святкового випуску шоу Джиммі Кіммела, в якому, серед іншого, розповів про перенесений в позаминулому році серцевий напад і про низку випадковостей, які врятували йому життя.

«Думаю, що причина події була в тому, що я вів не дуже правильний спосіб життя. Ні, я не зловживав алкоголем, але дуже багато курив — ймовірно, одна з найдурніших звичок в моєму житті. Але в кінцевому підсумку, мені дуже пощастило. Тому що серцевий напад змінює життя моментально. Це було щось на кшталт попередження. Але ось що найцікавіше — ввечері напередодні «події» у моєї подруги розболілася голова. У нас не було вдома ліків, тому вона вийшла купити якихось знеболювальних засобів. Аптека була закрита, тому вона пішла в магазин і купила там аспірин — єдиний засіб, який вона змогла знайти. Вона набрала ще якихось продуктів, і коли підійшла до каси, касирка звернула її увагу на те, що вона щось упустила по дорозі. Це були ті самі таблетки аспірину. Вона повернулася, підібрала їх, заплатила і вирушила додому. На наступний ранок, коли я відчув симптоми серцевого нападу — а я чітко усвідомлював, що відбувається, — вона поклала таблетку аспірину мені під язик. І це врятувало мені життя.

Я отримав другий шанс. І дещо змінилося в моєму житті з тих пір. В першу чергу, пріоритети. Речі, яким я приділяв багато зайвої уваги, перестали мати якусь важливість для мене. На перший план вийшли дійсно реальні цінності: моя дочка, мої друзі, моя сім’я і моя акторське покликання. Так що в якомусь сенсі, як би нерозумно це не звучало, серцевий напад — одне з кращих подій у моєму житті».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...