Ансель Елгорт відповів на звинувачення в сексуальному насильстві

Зірка фільмів «Дивергент», «Щиголь» і «Винні зірки» Ансель Елгорт виявився в центрі скандалу. Дівчина, яка вважала за краще приховати своє теперішній ім’я, назвавшись псевдонімом Габбі, звинуватила актора в сексуальному насильстві.

Як розповіла Габі, інцидент трапився в 2014 році, коли їй було 17 років, а акторові — 20. На своїй сторінці в Twitter дівчина написала, що сексуальний контакт відбувся проти її волі.

«Він не питав мене, чи хочу я припинити займатися з ним сексом, причому, він знав, що це мій перший раз. Я ридала від болю і не хотіла продовжувати, він сказав лише: «Ми повинні зламати тебе», — написала дівчина. «Я не могла вирватися. Він змусив мене думати, що саме так повинен виглядати перший секс. Я була дуже молода і нічого не розуміла».

Габбі навіть надала докази: фото з Енселом, де вона закриває обличчя рукою, а також скрін листування з соцмережі. Дівчина також заявила, що Елгорт пропонував їй секс утрьох разом з його другом-танцюристом. Як стверджує Габбі, після того випадку їй знадобилася психологічна допомога.

Через добу після активного поширення цієї інформації в інтернеті Елгорт відреагував на звинувачення. Актор прокоментував інцидент в Інстаграм. За словами Енсела, відносини з якоюсь Габбі були короткими, а інтимна близькість сталася за обопільною згодою.

«Я був шокований тим, що протягом останніх 24 годин пишуть про мене в соцмережах. Не беруся стверджувати, що повністю розумію почуття Габбіи, але те, що вона описує, не відповідає дійсності. Я ніколи ні на кого не нападав. Правда в тому, що в 2014 році в Нью-Йорку, коли мені було 20 років, у нас з Габбі були короткі і повністю узгоджені відносини. На жаль, я погано впорався з розставанням. Перестав відповідати їй, а це свого роду прояв незрілості і жорстокості. Знаю, що це запізніле вибачення не звільняє мене від неприйнятної поведінки, коли я просто зник. Озираючись назад, відчуваю огиду і сором за те, як я себе повів. Мені дуже шкода. Знаю, що повинен продовжувати розмірковувати, вчитися і працювати над собою».

З 2012 року Ансель Елгорт у відносинах зі своїм шкільним коханою, балериною з російським корінням Віолетою Комишан.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...