Анна Кошмал зберігатиме «Таємницю Марії»

У Києві тривають зйомки восьмисерійного фільму «Таємниця Марії» з Анною Кошмал в головній ролі.

Про це повідомляє прес-служба каналу «Україна», на замовлення якого знімається серіал.

У центрі сюжету — дівчина Марія, життя якої з ніг на голову перевернуло народження дитини. Більше 20 років тому, коли чоловік відбував покарання у в’язниці і, намагаючись її захистити, відмовився від Марії, вона від розпачу кинулася в нові стосунки. Підсумком пристрасного роману стала дочка від коханого, Михайла. Але створити сім’ю з ним Марія не може — чоловік одружений.

Щоб зберегти свою нинішню родину і пов’язане з нею благополуччя, Михайло йде на злочин, який не тільки зруйнує життя дівчини, але і породить безліч таємниць в долях героїв.

«Наша історія розбита на два тимчасових проміжки — початок 90-х і наш час. Таємниця Марії об’єднує кілька сімей. Відлуння минулого в сьогоденні — це завжди цікаво, коли є дистанція скоєних кроків і вчинків, які відгукуються через час. Вона створює масштаб в цій історії», — сказав режисер проекту Микола Михайлов.

Крім Анни Кошмал в серіалі задіяні Владислав Никитюк, Юлія Першута, Дар’я Легейда, Леся Самаєва, Марія Куликова, Павло Баршак, Олексій Яровенко, Валерій Ніколаєв, Олександр Зубков і інші актори.

Фото прес-служби телеканалу «Україна».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...