Ані Лорак вперше прокоментувала розлучення з чоловіком

Не так давно українська співачка Ані Лорак вперше прокоментувала розлучення з турецьким бізнесменом Муратом Налчаджиоглу, з яким прожила аж 14 років. Тепер же, коли 41-річна знаменитість нарешті заспокоїлася після зради коханого – вона готова розказати, як змінилося її життя.

В інтерв’ю для журналу «Ок» виконавиця розказала, які в неї стосунки з колишнім чоловіком та молодим коханцем Єгором Глібом, який молодший від неї на 14 років.

За словами зірки, розлучення стало для неї дуже сильним ударом, бо вона відчувала безмежне розчарування в чоловікові, якого вважала своїм надійним плечем.

«Що може бути болючіше, коли ще недавно ти вірила і знала, що у тебе є поруч надійне плече. Звичайно, ніщо не трапляється ось так відразу. Все починається тихесенько, заповзає поступово, але я оптиміст, я до останнього намагалася вирулити ситуацію і переконувала себе, що все владнається», – пояснила співачка.

Ані Лорак поділилася, що до останнього вагалася щодо остаточного рішення з приводу офіційного розлучення, адже вона мала до Мурата справжні почуття, які не могли отак просто зникнути.

Згодом жінка зрозуміла, що далі так тривати не може, тому поставила крапку в цих стосунках. Спільна дочка колишнього подружжя була готова до такого повороту подій, адже, за зізнанням Кароліни, дитина не раз була свідком її конфліктів з Муратом.

Після розлучення у співачки відбулася кардинальна зміна цінностей, і вона зустріла нову любов. Це сталося під час запису пісні для одного музичного проекту. Після цього пара довгий час не бачилася.

«Пам’ятаю, через якийсь час я подумала: було б здорово знову з ним зустрітися, попрацювати. Набрала йому, а Єгор мені сказав, що у нього немає часу. Я образилася», – згадує виконавиця.

Після цього артистка зайнялася роботою, але через півтора роки написала Єгору з пропозицією про співпрацю.

«Це була просто дружба і спілкування двох душ, просто взаєморозуміння і підтримка, захоплення, повага і любов – все те, що має отримувати жінка від чоловіка. Єгор почав давати мені ту турботу, якої я потребувала, став підтримувати мене. Мені зараз просто добре, я щаслива і можу ділитися своїм щастям. У нього прекрасні стосунки з моєю дочкою», – уточнила Кароліна.

Співачка додала, що поки не збирається виходити заміж, і її коханий такої ж думки, пише lux.fm.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...