Ані Лорак розповіла, як любить Батьківщину

Ані Лорак опублікувала на своєму офіційному сайті відкритого листа, в якому висловила свою громадянську позицію і відповіла всім, хто використовував її ім’я в політичних або медійних іграх.

Українська співачка Ані Лорак, яка зосередила свою концертну діяльність останнім часом в Росії, піддалася нападкам з боку українського суспільства та політиків, повідомляє tabloid.one. Депутати намагаються позбавити її звання Народної артистки України. Незважаючи на всі гоніння і негативні відгуки в її адресу, артистка завжди повертається на Батьківщину. Однак їй це все остогидло, і вона опублікувала відкритий лист на своєму офіційному сайті.

«Я пишу цього листа від чистого серця. Я довго мовчала, і, напевно, це було помилкою, тому що мовчання використовувалося проти мене. Тепер я хочу розставити всі крапки над «i», висловити те, що я насправді відчуваю», — пише співачка.

Зірка згадала про свою громадянську позицію: «Останнім часом моє ім’я цинічно використовується для різних політичних і медійних маніпуляцій. При цьому, моя громадська позиція є і залишається незмінною: я люблю Україну, і любов до Батьківщини ввібрала з самого дитинства — пише Лорак, яка вірить в себе, не дивлячись на загальну думку, — я народилася в мальовничому буковинському краю і вважаю, що патріотизм людини визначається не словами, а діями. Протягом 20-ти років моєї творчої діяльності, я прославляю України по всьому світу, на різних музичних конкурсах і фестивалях, отримуючи нагороди і формуючи позитивний образ України. Моя місія, як артиста, нести музику, дарувати людям радість».

Артистка обурена тим, що творчість змішують з політикою: «Я не політик, і ніколи не відчувала амбіцій з цього приводу. Впевнена, що не можна змішувати ці два поняття: артист і політика. Але сьогодні саме політики використовують моє ім’я з метою своїх брудних ігор» .

Ані Лорак згадала про свого брата, який загинув в 1987 році в Афганістані: «У той день, коли, виконуючи інтернаціональний обов’язок, в Афганістані загинув мій брат, моє серце розривалося на частини, я не зрозуміла, за що?». Привезли цинкову труну, яку навіть не дозволили відкрити. Мій вибір був між ненавистю і любов’ю. Як з цим жити? я вибрала — любов. Влада і гроші, чиїсь політичні ігри … і до цього дня я не знайшла відповіді, за що і заради чого він загинув».

Сама ж співачка вирішила нести свою любов музикою і служити людям саме таким чином: «Я зробила свій вибір — нести любов людям через музику. Це завжди було і буде моїм вибором: служити людям своєю творчістю. Коли я на сцені, мене з глядачем об’єднує музика і любов. Коли я співаю, я співаю для всіх і не поділяю свого глядача за національністю і релігією, кольором шкіри або орієнтацією. Для мене це не чорний або білий, це просто люди, які люблять мою музику, а я співаю для них».

Артистку часто звинувачують в тому, що вона живе на дві країни і зраджує Україну концертною діяльністю в Росії.

«Ніхто не має права диктувати мені, яким чином мені любити або підтримувати свою країну. Свій внесок у справу миру, злагоди і підтримки українських громадян я роблю не під телекамери, а так, як вважаю за необхідне і гідним. Я не прошу всіх погоджуватися зі мною, але я прошу поважати мою думку. Тому що демократія — це повага думки інших, це цивілізований шлях кожної демократичної держави, для якого головною цінністю вважається людське життя, сім’я, мир і процвітання.

Саме тому ні «ДНР», ні «ЛНР», ні «Правий сектор», ні «Свобода», не мають морального права торкатися мого імені. Вони не мають ніякого відношення до мене!

Я за мир! І прошу цього миру для всіх нас! Я вірю, що хороших людей набагато більше, ніж поганих. І добро рано чи пізно перемагає зло!», — вважає Ані Лорак.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...