Анджеліна Джолі торкнулася теми смерті своєї матері

Завівши власну колонку в журналі The New York Times, Анджеліна Джолі зверталася до різних тем. Не так давно актриса попросила владу США мирно врегулювати сирійський конфлікт. На цей раз Джолі торкнулася теми смерті своєї матері Маршелін Бертран.

Джолі зізналася, що важко переживала втрату матері, адже вона пішла коли Анджеліні було 30 років. Актриса заявила, що відчувала себе беззахисною.

«Зараз, озираючись назад, я розумію, що її смерть сильно змінила мене. Це сталося не швидко, але це змінило мене зсередини. Втратити материнську любов і теплі, ніжні обійми — все одно що зірвати з себе захисне ковдру».

На згадку про матір Джолі набила татуювання з буквою W, що означає пісню групи Rolling Stones «Winter», яку Бертран співала актрисі в дитинстві. Але з часом зображення зблякло.

«Як тільки буква W зникла з моєї руки, так само зникло і це почуття захисту. В житті було багато поворотів. У мене була своя втрата, і я бачила, що моє життя пішло в іншому напрямку. І це було болючіше, ніж я могла припустити».

Джолі згадала і про те, як її мати дізналася про зраду чоловіка, актора Джона Войта. Тоді була зруйнована мрія Маршелін Бертран про сімейне життя.

«Коли у мого батька трапився роман, це змінило її життя. Це зруйнувало її мрію про сімейне життя. Але їй все одно подобалося бути матір’ю. Її мрії стати актрисою зникли, коли вона зрозуміла, що в 26 років виховує двох дітей від знаменитого колишнього, який кинув тінь на її життя. Після її смерті я знайшла відео, де вона знімається в короткометражному фільмі. Вона була хороша. Для неї це було цілком під силу».

Анджеліна підсумувала, що, на щастя, її дітям не доведеться випробувати те ж саме, що довелося пережити Джолі.

«Найголовніше, що моїм дітям ніколи не доведеться вимовити слова «Моя мама померла від раку» і вони не будуть страждати так, як страждала я».

Поделитесь в соц сетях!

Теги:

Загрузка...
Load...