Анджеліна Джолі розповіла, заради чого розлучилася з Бредом Піттом

Анджеліна Джолі вперше за довгий час згадала про причини розлучення з Бредом Піттом.

Анджеліна Джолі і її екс-чоловік Бред Пітт подали на розлучення майже п’ять років тому, але офіційно розлучилися трохи більше року тому. При цьому вони продовжують з’ясовувати стосунки в суді і ніяк не можуть вирішити спірні питання з приводу опіки над дітьми.

За ці п’ять років Анджеліна і Бред лише кілька разів скупо прокоментували розлучення і вважали за краще не торкатися цієї теми. У недавньому інтерв’ю Анджеліна вирішила вперше відверто поговорити про розлучення і назвати причини, за якими вона вирішила піти від Пітта.

«Я вирішила розлучитися заради благополуччя моєї сім’ї. Це було правильним рішенням. Я продовжую фокусуватися на їхній добробут. Деякі скористалися моїм мовчанням на цю тему, в результаті чого діти побачили багато брехні про себе в ЗМІ, але я постійно нагадую їм: важливо лише, що вони самі знають правду про себе і мають власну думку. Насправді кожен з них дуже хоробрий і дуже сильний», — зазначила Джолі.

Вдаватися в подробиці Анджеліна не стала, а також не спробувала якось очорнити репутацію колишнього чоловіка. Про своє рішення розлучитися Анджеліна не шкодує, повідомляє Daily Mail.

Джолі також вдалося налагодити відносини з Дженніфер Еністон. Еністон пішла на цей крок заради того, щоб зберегти нові відносини з Піттом.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...