Анджеліна Джолі розповіла, що зробила правильний вибір, зробивши операцію з видалення грудей

Анджеліна Джолі написала вже другу статтю для журналу Time. Якщо перший матеріал актриса присвятила емігрантам, то в другому торкнулася теми жіночого здоров’я.

Від онкології померли майже всі родичі Анжеліни по жіночій лінії. У тому числі бабуся і мати. Тому в цій статті Джолі вирішила закликати дівчат стежити за своїм здоров’ям і вчасно звертатися до фахівців.
Мати Джолі — французько-американська актриса Маршелін Бертран — померла в 2007 році на 57 році життя. Вісім років вона боролася з раком грудей і яєчників.

«Пам’ятаю, як одного разу тримала маму за руку, коли вона проходила хіміотерапію. Її обличчя раптово почало червоніти, і я побігла за медсестрою … Потім я стояла в холі госпіталю і чекала, коли мені видадуть тіло для кремації. До мене підійшов доктор і сказав, що дав їй обіцянку розповісти мені про необхідні медичні аналізи, що я можу зробити, щоб уникнути того ж», — згадала Анжеліна.

Була велика ймовірність, що Джолі теж є носієм гена, що мутує, з високим ступенем ймовірності викликати онкологічні захворювання. Про це вона дізналася, коли пройшла діагностичне обстеження. Тоді актриса зважилася на операції з видалення жіночих репродуктивних органів — мастектомію і оваріоектомію.

«Мене часто запитують, як все це і те, що я публічно і детально розповіла про операції, вплинуло на мене. Просто я відчуваю, що зробила правильний вибір. Я підвищила свої шанси побачити дітей дорослими, побачити їх онуків. Я сподіваюся деякий час з ними якомога довше. Адже я сама вже більше 10 років живу без мами. Вона змогла застати тільки найстарших онуків, але так і не змогла з ними пограти через хворобу. Мами не стало в 56, а бабусі взагалі в 45. Просто я вірю, що проживу довше», — розповіла актриса.

Анджеліна ретельно стежить за своїм здоров’ям і спостерігається у лікарів.

«Я ношу гормональний пластир і регулярно проходжу медичний огляд. Бачу, що моє тіло змінилося, але я не проти. Зараз я відчуваю себе більш пов’язаною з іншими жінками, часто спілкуюся з незнайомками про здоров’я. Також мене запитують про моє ставлення до шрамів. По-моєму, вони нагадують нам про те, що ми подолали, і роблять нас унікальними», — зазначила Джолі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...