Анджеліна Джолі розповіла, що піднімає їй настрій

Американська акторка Анджеліна Джолі неодноразово зізнавалася, що розлучення з Бредом Піттом стало для неї тяжким випробуванням на міцність. За словами 44-річної знаменитості, вона була настільки емоційно виснаженою, що її вже нічого не робило щасливою, окрім одного.

На днях зірка «Чаклунки» стала героїнею нового номеру журналу Harper’s BAZAAR, для якого дала велике інтерв’ю.

У розмові з журналістами Анджеліна розказала, що від глибокої депресії її врятували саме діти, яких у екскоханих всього шість.

— Мої діти знають мою справжню сутність, і вони допомогли мені віднайти і прийняти себе. Вони багато чого пережили. Я вчуся бути сильною разом з ними. Як батьки, ми завжди навчаємо наших дітей приймати все таким, яким воно є, тому вони хочуть того самого для нас, – поділилася Енджі.

Акторка зізналася, що ніщо не робить її такою щасливою, як розуміння того, що її діточки постійно розвиваються та навчаються бути самостійними. Саме вони викликають в зірки посмішку.

— Я спонукаю дітей вивчати цей світ без яких-небуть обмежень стосовно самовираження. У кожного з них є індивідуальний стиль, і вони вже знають, ким бачать себе в майбутньому, – пояснила жінка.

При цьому Джолі зауважила, що батьки не завжди здатні запобігти деяким речам, які можуть викликати в їхніх малюків біль, розчарування та почуття втрати, але близькі люди можуть навчити своїх дітей жити краще, аби вони могли уникати деяких неприємностей, пише hollywoodlife.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...