Анджеліна Джолі розповіла, чим їй заважає Бред Пітт

Анджеліна Джолі стала героїнею грудневого номера американського видання «Harper’s Bazaar», для якого вперше за довгий час знялася у відвертій фотосесії, а також розповіла про свої душевні шрами, свою справжню сутність і про те, чим їй заважає Бред Пітт.

Про свою справжню особистість

«Вільна, дика, відкрита і допитлива частина людської особистості може бути пригнічена обставинами життя. Болем і заподіяною шкодою. Мої діти знають мене справжню, і вони допомогли мені відновити цю частинку себе і прийняти її. Вони через багато що пройшли. Я вчуся у них силі. Будучи батьками, ми підбадьорюємо наших дітей на шляху прийняття себе такими, якими вони є, і серцем сприймати правду. І коли вони озираються на нас — вони хочуть для нас такої ж долі».

Про проблеми з переїздом через Бреда Пітта

«Мені б дуже хотілося жити за кордоном, і я переїду, як тільки моїм дітям виповниться 18 років. Але в даний момент я змушена влаштуватися там, де побажав жити їх батько».

Про своє тіло

«Моє тіло через багато пройшло за останні десять років, зокрема за останні чотири роки. І у мене є як видимі, так і невидимі шрами. З невидимими важче боротися. Життя закладає багато віражів. Іноді тебе ранять, ти бачиш, як страждають ті, кого ти любиш, і ти не можеш бути вільним і відкритим, як того бажає твій дух».

Про виховання хоробрості в дітях

«Знати свою справжню сутність — дуже важливо. Особливо для дитини. Мені здається, діти повинні мати можливість сказати: «Ось хто я і ось те, у що я вірю». Ми не можемо повністю захистити їх від хворобливого досвіду: від втрат, від болю душевної і фізичної. Але ми можемо навчити їх продиратися крізь цей досвід і стає краще».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...