Анджеліна Джолі повідомила про серйозні проблеми в родині

Відразу дві спадкоємиці голлівудської зірки переживають період проблем зі здоров’ям.

У житті 44-річної зірки Голлівуду Анджеліни Джолі і її сім’ї триває непростий період. Після важкого розлучення з чоловіком Бредом Піттом, актриса перебуває у стресовому стані з приводу стану здоров’я своїх дочок.

«Останні два місяці я провела з моєю старшою дочкою Захарою, а кілька днів тому спостерігала, як її молодша сестра теж лягає під ніж для операції на стегні. Я бачила і страх на їхніх обличчях і рішучу хоробрість. Ми всі знаємо цей момент, коли ніхто не може нам допомогти, і все, що ми можемо зробити, це закрити очі і дихати», — зізналася Джолі.

Анджеліна не стала розкривати докладні діагнози своїх дітей, але зазначила, що хвороби її дочок одна за одною вразила її.

«Я дивилася, як мої дочки піклуються одне про одного. Моя молодша дочка вчилася всьому у медсестер разом зі старшою сестрою, а в наступний раз асистувала ім. Я бачила, як мої дівчатка так легко один одному поступалися і ставили не себе на перше місце. Я відчувала радість від того, що вони люблять один одного», — сказала зірка, додавши, що брати також переживали про сестер і перебували з ними поруч.

Анджеліна Джолі є матір’ю шістьох дітей. Трьох із них народилися від Бреда Пітта, а ще трьох пара усиновила в Камбоджі, Ефіопії і В’єтнамі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...