Анджеліна Джолі перерахувала мільйон доларів в благодійний фонд

Анджеліна Джолі перерахувала велику суму в благодійний фонд. Гроші посла доброї волі ООН пішли на дітей, що залишилися без шкільного харчування через пандемію коронавірусу.

Джолі перевела мільйон доларів в No Kid Hungry. Фонд раніше вже виділив два мільйони доларів. Їх розподілили на 30 штатів серед благодійних організацій, які забезпечують харчуванням дітей з сімей з низьким рівнем доходу. Анджеліна заявила, що на даний момент понад мільярд дітей не отримують шкільне харчування, а як наслідок і мінімальний догляд через закриття навчальних закладів.

«Понад мільярд дітей у всьому світі не відвідують школу через закриття, пов’язаного з коронавірусів. Багато дітей залежать від догляду і харчування, які вони отримують протягом шкільних годин, в тому числі майже 22 мільйони дітей в Америці, які покладаються на продовольчу підтримку».

Анджеліна закликала людей зробити рішучі зусилля, щоб охопити допомогою і турботою якомога більше дітей з цієї категорії. Джолі також підтримала ЮНЕСКО в прагненні сприяти дистанційної освіти в умовах закриття шкіл по всьому світу.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...