Анджеліна Джолі написала історію про біженців

У червні минулого року Анджеліна Джолі стала постійним запрошеним редактором Time. Як розповів головний редактор і генеральний директор Едвард Фелсенталь, журнал працює з актрисою на регулярній основі, і кожен місяць вона в своїй колонці буде писати про соціально важливі теми.

У авторській колонці, яка буде опублікована в новому випуску Time вже 2 березня, 44-річна актриса і багатодітна мати вирішила висвітлити тему сирійського військового конфлікту і розповіла про свій досвід спілкування з сирійськими біженцями. Текст отримав назву «Анджеліна Джолі: ціна бездіяльності занадто висока».

Анджеліна щиро вірила, що в настільки жахливий і несправедливий конфлікт обов’язково втрутяться влади найбільших країн, в тому числі президент США Дональд Трамп:

«У той час я сподівалася, що подібні історії змусять багаті і могутні країни втрутяться і зупинять це насильство. Але зараз, майже десять років по тому, це здається мені метафорою самого сирійського конфлікту: покалічене дитинство цілого покоління, незворотної шкоди, нанесеної світському багатонаціональному суспільству, і роки прохань про допомогу, які так і залишилися без відповіді», пише Глянець.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...