Анджеліна Джолі добровільно віддасть дітей Бреду Пітту

Анджеліна Джолі і Бред Пітт розлучилися майже п’ять років тому, але до цих пір не можуть зійтися на єдиній думці з приводу виховання дітей.

Всі ці роки Анджеліна робила все для того, щоб стати головним опікуном, проте суд не став перешкоджати спілкуванню дітей з Бредом.

Джолі не раз вставляла колишньому чоловікові палиці в колеса і робила все можливе, щоб діти не так часто його відвідували, проте зараз актриса поміняла свої погляди.

Останні кілька місяців Джолі дотримувалася карантину разом з усіма шістьма дітьми і просто банально втомилася. За повідомленнями західних ЗМІ, актриса хоче після закінчення ізоляції добровільно віддати дітей Пітту, а сама відправиться в подорож. Вона звикла до постійних роз’їздів, так що довгий ув’язнення вдома не кращим чином позначається на її самопочутті.

«Енджі повільно божеволіє від того, що не може подорожувати під час пандемії. Їй це необхідно для душі. А ще їй хочеться побути наодинці з собою. Їй вже не по собі від усього, що відбувається навколо неї в Лос-Анджелесі. Вона відчайдушно прагне перерви», — розповів інсайдер виданню Globe.

Нагадаємо, що у Джолі та Пітта троє біологічних дітей і троє прийманих. Наймолодшим двійнятам — Нокс і Маршелін, які народилися у пари в 2008 році, — 11 років.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...