Андрій Данилко пояснив, чому Україна програла на Євробаченні

Організатори Євробачення могли спеціально покарати Україну за скандал з Росією, поставивши низьку оцінку співаку Melovin в 2018 році.

Таку думку висловив Андрій Данилко, відомий як Вєрка Сердючка. Данилко в інтерв’ю «Люкс ФМ» нагадав, що за глядацьким голосуванням Melovin займав сьоме місце, але в підсумку виявився на 17-му.

«Яке там журі вирішує — ми це бачимо? Не бачимо. Тим більше, що був такий варіант, що спеціально покарали Україну: не дали жодного балу, тому що був скандал з Росією, коли вони не приїхали і не було трансляції, це дуже великі гроші», — сказав Данилко.

За його словами, на Melovin тоді «вилилося стільки гидоти», що Данилко особисто давав тому заспокійливе перед фінальним виходом на сцену.

Росія не брала участь в 2017 році в Євробаченні, яке проходило в Києві, після того, як Україна відмовила у в’їзді Юлії Самойловій. Перший канал відмовився від трансляції міжнародного конкурсу.

У 2018 році конкурс проходив в Португалії. Український співак посів там 17-е місце, отримавши в фіналі менше всіх балів від журі — 11. Самойлова, яка представляла Росію, у фінал не вийшла.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...