Алісса Мілано розповіла про два аборти

Слідом за Еван Рейчел Вуд і Мілою Йовович, які виступили проти прийняття в американському штаті Джорджія закону про заборону абортів, зірка серіалу «Зачаровані» Алісса Мілано в своєму подкасті Sorry Not Sorry заступилася за права жінок і розповіла про те, як в 1993 році їй довелося двічі переривати вагітність.

«Я була вперше закохана, — розповіла актриса. — Любити так, затамувавши подих, можна тільки, коли ти дуже молодий. Він заповнив кожну частину мого життя. Але ми були абсолютно не готові стати батьками. Крім того, тоді я брала таблетки від акне, які, як сказали лікарі, можуть викликати вроджені дефекти у дитини».

Незважаючи на це, що Мілано вживала протизаплідні таблетки, через кілька місяців після першого аборту їй довелося пройти цю процедуру повторно.

«Це був мій вибір, — заявила Алісса. — І він був абсолютно правильним. Це було не те, чого б я хотіла собі побажати, але це було мені необхідно. Якби я не зробила це тоді, у мене б не було зараз моєї сім’ї — мого чоловіка і прекрасних допитливих дітей, які з’явилися у нас з ним. У мене б не було моєї кар’єри і не було б можливості мати платформу для висловлювання і боротьби проти пригноблених жінок з усього світу».

Зараз 46-річна зірка виховує двох дітей від спортивного агента Девіда Багліарі, з яким вони одружилися в 2009 році. Первістка Мілано народила в 39 років.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...