Алісса Мілано повернеться в сиквелі «Хто тут Бос?» через 36 років з дня прем’єри

Як передає Deadline, один з найулюбленіших комедійних серіалів з минулого повернеться в ефір — Sony Pictures Television розробляє сиквел сімейної комедії «Хто тут Бос?», яка виходила на каналі ABC з 1984 по 1992 рік.

Повідомляється, що в перезапуску Тоні Данза і Алісса Мілано повернуться до своїх колишніх ролей, виконавши, відповідно, колишнього бейсболіста Тоні Мічелл і його дочка Саманту.

Будучи в ефірі, «Хто тут Бос?» в середньому збирав аудиторію з 33 млн глядачів на кожен епізод. Свого часу цей серіал був суперхітом американського телебачення. Шоу відрізнялося прогресивністю в плані зображення сім’ї зразка 80-х, демонструючи зміна гендерних ролей і перекидаючи стереотипи. «Хто тут Бос?» отримав десять номінацій на «Еммі» і п’ять — на «Золотий глобус».

Дія майбутнього сиквела розгорнеться через тридцять років після подій оригінального серіалу. Тепер Саманта — мати-одиначка, яка як і раніше живе в будинку батька. Творці нового шоу не будуть відходити від класичної лінії, присвятивши перезапуск «Хто тут Бос?» дослідженню відмінностей між різними поколіннями, а також проблемам світогляду і батьківського виховання в контексті сім’ї зразка 2020-х.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...