Алісія Вікандер вирушила з друзями відпочивати на Ібіцу

Одну з найбільш «закритих» знаменитостей недавно побачили на пляжі Ібіци.

Алісія Вікандер вирушила на іспанський острів в компанії друзів. Папараці сфотографували, як актриса відпочивала на пляжі, спілкувалася з друзями і заглянула в місцевий магазин за фруктами. Чи не пропустили папараці і момент, коли Вікандер зняла сукню і залишилася в чорному роздільному купальнику. Примітно, що чоловіка Алісії, Майкл Фассбендер, поруч з нею не було. Хоча це не дивно, тому що вони вважаються однією з найбільш закритих парочок в Голлівуді.

Майкл і Алісія у відносинах з 2014 року, але довгий час про це ніхто не знав. Актори познайомилися на знімальному майданчику фільму «Світло в океані», після чого стали проводити все більше часу разом. Ненадовго вони розлучалися, але в 2016 році знову з’явилися разом на Golden Globe Awards. У 2017 році актори одружилися на закритій церемонії на Ібіці, а пізніше стали разом жити в Лісабоні.

В одному з інтерв’ю Майкл зазначив, що хімія між ним і Алісією «виникла відразу». Однак Вікандер і Фассбендер вкрай рідко розповідають про свої стосунки і майже не з’являються на заходах разом. На килимовій доріжці вони не з’являлися разом вже три роки.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...