Алек Болдуїн потрапив у скандал

У листопаді минулого року Алек Болдуїн був затриманий за бійку в громадському місці. Актор посварився з 49-річним чоловіком за місце для паркування і навіть кинувся на чоловіка з кулаками, вдаривши його по обличчю.

Болдуїна забрали в поліцію, а чоловіка госпіталізували. Пізніше Алека випустили: щоб припинити кримінальне переслідування, акторові довелося заплатити 120 доларів штрафу і пройти одноденний курс управління гнівом. Втім, через три місяці актор подав клопотання, в якому попросив суд стягнути з «жертви» за заподіяну шкоду репутації.

За словами адвоката Болдуїна, Люка Нікаса, актор «був зганьблений» і «поміщений у в’язницю помилково».

— Є реальні випадки, коли люди, які дійсно постраждали, потребують і заслуговують того, щоб суд був на їхньому боці. Справа пана Чешковського проти Алека Болдуїна не є одним з них, — говорить адвокат.

— Коли мова заходить про його сумнозвісний характер і схильність до нападів на людей на вулицях, Алек є класичним позивачем, якому потрібен захист від наклепу. Тепер у нього є нахабство подати в суд на свою жертву, стверджуючи, що він був «зганьблений» і «помилково поміщений у в’язницю», грунтуючись на відмінності між жорстким поштовхом і ударом. Він це що, серйозно? — тим часом вважає постраждалий, пише bilshe.com.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...