Алек Болдуін півтора місяці не цілував майбутню дружину, а тільки тиснув їй руку

Алек і Хіларія Болдуін стали героями рейтингового шоу Еллен Дедженеріс. Під час бесіди з ведучою, друга половинка знаменитого актора поділилася досить кумедними подробицями їхніх стосунків.

З’ясувалося, що в свій час майбутня дружина зірки виявилася трохи здивована сором’язливістю новоспеченого, на той момент, бойфренда. Протягом шести тижнів закоханий Болдуін навіть не намагався поцілувати Хіларі, яку така поведінка згодом стало навіть трохи лякати.

Найцікавіше, що актор виявився настільки закоханий в майбутню дружину, що на кожному побаченні щосили будував плани на їх спільне життя в майбутньому. Однак після розповідей про потенційних дітей у великій родині Алек Болдуін просто потискував на прощання улюбленої ручку.

Актор розповів глядачам про причини такої нетипової для себе поведінки, яке, як виявилося, стало наслідком якогось страху — знаменитий ловелас боявся, що Хіларія подумає, ніби від неї йому потрібен тільки секс.

У 2012 році — через рік після початку свого роману, пара узаконила відносини. Мрії про велику родину теж стали реальністю, адже на даний момент Хіларія і Алек виховують чотирьох дітей.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...