Актриси Катерина і Анна Ковальчук дізналися, що сестри

Завершився другий сезон серіалу «Кріпосна». Головну роль в проекті грає Катерина Ковальчук, молодша сестра зірки «Тайн слідства» Анни Ковальчук.

Як Катерина дізналася про спорідненість з іменитої артисткою, як пробивалася в кіно і чому страждала на зйомках, розповідає «Експрес газета».

Біографія Катерини Ковальчук

Катерина Ковальчук — дівчина із зовнішністю моделей глянцевого журналу; головна зірка серіалу «Кріпосна»; артистка з досвідом роботи в проектах України, Росії та Голівуду. Здогадувалася чи маленька Катя про майбутній успіх? Навряд чи. Але мріяла про нього і працювала, щоб вирватися з бідності рідного міста.

Народилася Катерина в Сиктивкарі, до повноліття прожила в гуртожитку із загальною ванною і тарганами на кухні. Для неї, мами і сестри — дві кімнати. Одяг Ковальчук доношувала за старшими в сім’ї, літо проводила у бабусі в селі, відчувала брак грошей на їжу. Доводилося підробляти: прибиральницею, нянькою в дитячій кімнаті, інструктором на атракціонах.

А в 17 років Катя раптом знайшла батька. Ним виявився Леонід Іванович, батько артистки Анни Ковальчук, відомої за стрічками «Майстер і Маргарита» і «Таємниці слідства». Подробиці дівчина приховує, кажучи лише, що завдяки чоловікові виявилася студенткою санкт-петербурзького вишу — спочатку журналістського факультету, як радив батько, потім перейшла на акторський курс Івана Краско.

Сестри Катерина та Анна Ковальчук

Підлітком Катерина зустріла не тільки батька, а й зведену сестру Анну Ковальчук. Остання, втім, в красивій дівчині, яка подарувала їй після вистави квіти, не помітила нічого схожого — але коли дізналася про те, що рідня, щиро зраділа.

Як же так вийшло? У батька і матері Анни була бурхлива, повна емоцій, сварок і примирень молодість. Під час одного з розставань Леонід Іванович і став знову батьком — але повернувся до законної дружини. Втім, зірка «Тайн слідства» вчинок батька називає не зрадою, а «перезавантаженням». І підкреслює: мати знайшла в собі сили пробачити чоловіка, а вона лише тільки рада новоявленої родички — тендітної, красивою і талановитої.

Разом Анна і Катерина Ковальчук на майданчику поки не працювали. Але за проектами один одного стежать.

«Так вийшло, що з Анею одночасно потрапили в XIX століття, тому що у неї був проект «Таємниці слідства. Минуле століття», а у мене — «Кріпосна», — ділилася в одному з інтерв’ю Катерина. -«Кріпосна» — це дивовижна історія».

Катерина Ковальчук в серіалі «Кріпосна»

Першою роллю Ковальчук став епізод в серіалі «Дружина офіцера», першою головною — емігрантка з історичній короткометражці «Рядовий», знятої … в Голлівуді! Як запевняє красуня, їй пощастило: режисер стрічки знайшов її сторінку в соціальних мережах і покликав на проби. Катя і зараз їздить в Америку на зйомки і відбори. Але її улюблене амплуа — Катерина Вербицька, дівчина без свободи і прав, але з бездоганними манерами, з серіалу «Кріпосна».

На роль претендували 100 (за іншими даними — 300) осіб, а пройшла саме Катерина. Артистка пояснює успіх на кастингу схожістю характерів — свого і персонажа.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...