Актриса Аманда Байнс вперше стане матір’ю

Поки користувачі інтернету жартують про бебі-бум, який вдарить через дев’ять місяців після карантину, в середовищі шоу-бізнесу він, схоже, вже давно настав і поки що не зменшує обертів.

Мілла Йовович народила третю дочку, а Дженна Дьюен і Олена Подкамінська — синів. Також стало відомо про вагітність нареченої Орландо Блума Кеті Перрі, швидке поповнення в родині Джуда Лоу і Філіппи Коен. Нещодавно в цьому списку з’явилася актриса Аманда Байнс.

33-річна Аманда, з ім’ям якої в останні роки були пов’язані, в основному, сумні новини про затяжну боротьу з алкогольною та наркотичною залежністю і проблемами з психічним здоров’ям, опублікувала в своєму Інстаграм знімок УЗД, супроводивши його короткою підписом «Дитина на борту».

Втім, актриса практично відразу ж видалила пост. Аналогічним чином вчинив і її наречений Пол Майкл.
Про заручини з Полом Аманда повідомила в День всіх закоханих з допомогою горезвісного Інстаграм. Коли і де Аманда познайомилася з Полом, невідомо, але за повідомленнями видання People, це сталося в кінці 2019 року. Після всіх труднощів, які їй довелося пережити, Аманда повернулася до тверезого життя і навіть закінчила школу дизайну.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...