Актор з «Володаря кілець» пояснив спроби приховати свою гомосексуальність

Британський актор Іен Маккеллен, який зіграв чарівника Гендальфа в кінотрилогії «Володар кілець», розповів, чому до 49 років приховував свою гомосексуальність. Про це повідомляє видання Daily Mail.

У книзі «Іен Маккеллен. Біографія» зазначається, що довгий час актор і сам не розумів, хто він такий. До 1988 році про його відносини з чоловіками знали тільки близькі друзі. Артист пояснив, що не робив публічних заяв в молодості, оскільки тоді в Великобританії одностатеві зв’язки були криміналізовані. Крім того, актор переживав, що визнання може негативно вплинути на його кар’єру в театрі.

«Мені подобалося маскуватися і бути таким прихованим геєм», — розповів Маккеллен автору біографії Гері О’Коннору. За його словами, він вирішив зробити камінг-аут, щоб почати відстоювати інтереси ЛГБТ-спільноти.

У травні 2018 року Маккеллен розкритикував Голлівуд за відмову зображати гомосексуальних чоловіків в фільмах. Він додав, що американська кіноіндустрія лише недавно дізналася про наявність темношкірих людей на планеті, а також дискримінувала жінок протягом усього свого існування.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...